Sketch

Kroki ve Akış Çizelgeleri Çizim Programı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 49.99$
  • Boyut 6.2 MB
  • Sürüm 2.2.3
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Bohemian Coding

Sketch indir. Video kategorisindeki bu program Mac içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Sketch yazılımı ile Mac işletim sistemine sahip bilgisayarınızda kolay bir şekilde iki boyutlu kroki, akış çizelgeleri ve resimleri oluşturabilirsiniz.

Programda bulunan vektör aracı, kalem ve sezgisel olarak kullanabileceğiniz daha bir çok aracı kullanarak çeşitli eğriler oluşturabilir, kroki resimleri ortaya çıkarabilir, dilimleme ve ızgara gibi çizim öğelerini kullanarak sayfa başına sınırsız dilimleme tanımlayabilir ve bunları tek bir seferde oluşturabilirsiniz. Bunun yanında cetvel, kılavuz araçları tam olarak yapmış olduğunuz tasarımlara destek sağlamakta ve otomatik bir şekilde katmanlar arasındaki uzaklığı ölçebilmenize olanak tanımaktadır. 

Ayrıca web tasarımı ile uğraşan Mac kullanıcıları için de yazılım içerisinde bulunan çeşitli metin tarzları ile birden fazla farklı yazı tipi kullanabilir, web sitenizi tasarlarken bazı öğeler yeniden istenir ise sadece tek bir kaynak dosyayı kullanarak düzenlemeler de yapabilirsiniz. .sketch, .drawit ve .svg gibi formatları açarak üzerinde düzenleme yapabilmenize izin veren yazılım ile ortaya çıkardığınız çalışmaları pdf, svg, eps, jpg, png ve gif gibi formatlarda kayıt edebilir veya dosyaları dışarı çıkartabilirsiniz.
Sketch indir